Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking

  • 90 μ²

Το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking Πόρτο 90 τ.μ. Απέχει 2 χλμ. από την Αγορά Bom Sucesso και 25 λεπτά με τα πόδια από την Περιοχή της όχθης του ποταμού. Οι επισκέπτες έχουν στη διάθεση τους Wi-Fi και δωρεάν ιδιωτικό χώρο στάθμευσης αυτοκινήτων.

Το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking προσφέρει μπαλκόνι, καθώς και ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα διαθέτει μπιντές, walk-in ντους και ξεχωριστή τουαλέτα. Επίσης, προσφερονται στεγνωτήρας μαλλιών και πετσέτες.

Αυτό το κατάλυμα διαθέτει επίσης πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, εξοπλισμένη με φούρνο και πλυντήριο πιάτων.

Η Γέφυρα Ντομ Λουίς I απέχει 2,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Η πλησιέστερη στάση λεωφορείων Escola Aurelia Sousa βρίσκεται σε περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από σας.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking Πόρτο
Flat 589
Τιμή μόνο για κινητά

Flat 589

139 μ από το κατάλυμα
Estudio Novo - Fantastico T0 - Novo
Τιμή μόνο για κινητά

Estudio Novo - Fantastico T0 - Novo

10
Εξαιρετικό 1 σχόλιο
215 μ από το κατάλυμα
USD 79 USD 71
ανά νύχτα
1Up Loft In Antas
Τιμή μόνο για κινητά

1Up Loft In Antas

5.0
Αξιοπρεπές 0 σχόλια
253 μ από το κατάλυμα
USD 76 USD 68
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • VIP check-in/ -out

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Βρεφικές κούνιες

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Θέρμανση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας172284/AL
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking περιλαμβάνουν Γέφυρα Ντομ Λουίς I, Περιοχή της όχθης του ποταμού καθώς και Βιβλιοπωλείο Lello.
    • Το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking προσφέρει πάρκινγκ;
      Το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking παρέχει δωρεάν ιδιωτικός χώρος στάθμευσης στους πελάτες.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking περιλαμβάνουν Neveiros και Francesinha Café και απέχουν μόνο 7 λεπτά με τα πόδια.
    • Το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, το διαμέρισμα Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσο μεγάλο είναι αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα;
      Η έκταση του αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα αποτελεί 90 μ².

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Aires Ornelas Gem, City Escape With Private Parking Πόρτο

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο